Nové otázky ke státní zkoušce z chirurgie

Chirurgie

Předpokládám, že všichni si již na SISu všimli, že pro chirurgii pro akademický rok 2017/2018 byly již vydány nové a aktualiované otázky ke státnici. Pro jistotu ale ještě připomínám těm, ke kterým se tato informace nedostala.

Troufám si říct, že nové otázky jsou smysluplnější, přehlednější a více „UpToDate“.

Seznam otázek ke státní zkoušce z chirurgie

Špatná zpráva tím ale je, že kolující vypracované otázky jsou v tuto chvíli k ***

About admin 349 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

4 Comments

 1. Dobrý den,
  na předstátnicové stáži jsem na erasmu v Německu (6 týdnů obecná chirurgie a 6 týdnů traumatologie). Nestihnu si nejspíš po návratu odchodit přednášky z chirurgie na klinice. Je dostačující pro zkoušku Speciální chirurgie (Zeman) a propedeutika (vajíčko)? Nerada bych potom měla problém se „špeky“, které se říkají na přednáškách.
  Děkuji

 2. V tuto chvíli jsou na SISu k předmětu vypsaná aktualizovaná doporučená literatura.
  Nemyslím si, že by se na přednáškách říkaly špeky, které vám pak budou u státnice chybět. Spíš se dozvíte souvislosti a na co si dát pozor.
  Takže no, samostudium by mělo být dostačující 🙂 Ovšem záleží na vás, jak pilně studujete 🙂

 3. Dobrý den,
  ráda bych se Vás zeptala, zda nové a aktualizované otázky ke státnici z chirurgie platí i pro ty studenty, kteří stáž absolvovali již minulý akademický rok, ale ještě nemají úspěšně vykonanou státní zkoušku?
  Předem děkuji za odpověď.
  Hezký den

  • Ano, dle rozhodnutí studijního oddělení 1LF UK jsou tyto nové otázky platné a závazné pro všechny, tedy i pro státnici opakující studenty.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*