NOVINKY NA Job veletrhu plný superlativů !

NOVINKY NA Job veletrhu plný superlativů ! 30 špičkových nemocnic z Německa !

5. Mezinárodní job veletrh lékařství a zdraví v Praze – 22.-23.11.2013
Job veletrh plný superlativů – 5. Mezinárodní job veletrh lékařství a zdraví v Praze – 22.-23.11.2013
TOP novinky !!!

Již za několik málo dnů se otevřou brány zřejmě největšího job veletrhu zaměřeného na nábor kvalifikovaných pracovníků v lékařství ve střední a východní Evropě. Do Prahy se ve dnech 22.-23. listopadu přijede prezentovat 30 nemocnic z Německa.

Není předepsán žádný dress code, budete srdečně vítáni, ať již dorazíte v džínách a tričku nebo obleku a šatech. Charakteristickým znakem tohoto veletrhu je přirozená a neformální atmosféra.

V Praze se představí 30 předních zdravotnických subjektů v Německu, které mají své pobočky ve 150 lokalitách. Nemocnice budou zastoupeny vedoucími pracovníky.

Na veletrhu budou mít svůj stánek mimo jiné i nemocnice, které byly zvoleny nejlepším zaměstnavatelem v oblasti zdravotnictví a získaly prestižní ocenění „Great Place to Work“.

Nemocnice poskytují asistenci s hledáním bydlení a celá řada z nich nabízí možnost ubytování v apartmánech nebo rodinných bytech. Příznivé podmínky pro skloubení rodinného a pracovního života, management pracovní doby opírající se o výpočetní techniku, atraktivní pracovní doba v souladu se zákonnými předpisy, podpora při skládání atestací a uznání kvalifikace pro stupeň odborného lékaře, to jsou další z řady výhod, které německé nemocnice nabízí. Navíc zde můžete očekávat plochou hierarchickou strukturu a dobrou pracovní atmosféru. Celá řada nemocnic rovněž za své zaměstnance přebírá náklady kurzů v rámci zvyšování kvalifikace.

Pro zodpovězení dotazů o kariérních možnostech v Německu Vám budou u stánků jednotlivých nemocnic k dispozici vrchní a hlavní lékaři stejně jako vedoucí pracovníci klinik a vedoucí personálních oddělení. Své dotazy můžete směřovat i na české lékaře a lékařky, kteří v Německu již působí a kteří dorazí do Prahy společně s nemocnicemi, ve kterých pracují.

Na pražském job veletrhu se bude mnoho německých TOP nemocnic prezentovat vůbec poprvé.

TOP novinky
Integrační kurz !!

Jedna německá nemocnice z Hesenska nabízí lékařům, kteří chtějí pracovat v Německu, možnost absolvování integračního kurzu.
Délka kurzu jsou 2 týdny, ubytování a strava zajištěny.
Omezený počet účastníků !!

Vedoucími tohoto kurzu jsou dva hlavní lékaři nemocnice. Cílem je kurzu je neutrální předávání zkušeností hlavních lékařů účastníkům, nejedná se o reklamní akci.

Úroveň jazykových znalostí němčiny by se měla pohybovat přibližně na úrovni B2. Jazykový certifikát není zapotřebí. V případě Vašeho zájmu o účast na kurzu prosím navštivte informační stánek pořadatele akce Agentury RTK International, kde Vám bude oznámeno jméno nemocnice a číslo jejího stánku.

Další informace o veletrhu naleznete na facebookových stránkách Job veletrhu lékařství a zdraví.

TOP novinky
Tombola !!

Letošní veletržní tombola je rovněž specifická. Na své výherce čekají peněžité a věcné výhry v celkové hodnotě 100 000 Kč. Mezi věcnými cenami se nachází celá řada hodnotných publikací lékařské literatury, které se věnují oblastem jako jsou vnitřní lékařství, psychická onemocnění, základy psychiatrie a psychoterapie, antibiotika apod.

Dále probíhá slosování o cestovní vouchery s polopenzí do jednoho z největších hotelových a rekreačních středisek v Německu IFA Ferienpark, které se nachází v těsné blízkosti hranic s Českou republikou. Voucher zahrnuje i vstup do hotelového areálu tropického vodního světa.
www.ifa-ferienpark.de

TOP novinky
Tombola !!

Jedna německá nemocnice bude každý den losovat výherce hodnotné elektronické čtečky knih.
Losování výherců se koná vždy v odpoledních hodinách. Prosím informujte se o podrobnostech této tomboly a název nemocnice u informačního stánku pořadatele veletrhu Agentury RTK International.

…a deštníky, brašny na notebook apod. můžete samozřejmě vyhrát také.

Místo konání:
NH Hotels
Mozartova 261/1
150 00 Praha

Otevírací doba:
Pátek 22.11.2013
10.00 – 18.00 hodin

Sobota 23.11.2013
10.00 – 16.00 hodin

Veletržní tombola:
22.11.2013
Speciální tombola pro ranní ptáčata
Od 10.00 – 13.00 hodin
Výhra: cestovní poukázka/voucher do střediska IFA Ferienpark
Losování proběhne 22.11. ve 14 hodin

23.11.2013
Speciální tombola pro ranní ptáčata
Losování proběhne 23.11. ve 14 hodin

Velká veletržní tombola
22.11.2013 – od 10.00 – 18.00 hodin
23.11.2013 – od 10.00 – 14.30 hodin
Hlavní losování výherců velké tomboly se koná 23.11. v 15 hodin
About admin 349 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*