12. Mezinárodní job days lékařství a zdraví v Bratislavě ve dnech 5.-6.5.2023

Vážené studentky a vážení studenti lékařských fakult z České republiky,

rádi bychom Vás srdečně pozvali na 12. Mezinárodní job days lékařství a zdraví 2023 v Bratislavě. Na této akci plné superlativů se ve dnech 5. – 6.5.2023 představí 28 špičkových nemocnic a zdravotnických zařízení z Německa, Rakouska, Švýcarska,  Slovenska a České republiky.
Odborní návštěvníci se budou moci ptát na vše, co je o možnostech své budoucí profesní dráhy zajímá, přímo členů vedení nemocnic a personalistů stejně jako vrchních a vedoucích lékařů. Žádné dotazy nezůstanou bez odpovědi.
Zájemci o práci si mohou vybrat z celkem 200 volných pracovních pozic napříč všemi odbornostmi. Zájem je jak o asistující lékaře, tak i specialisty a vedoucí lékaře.
Studentky a studenti lékařských fakult si přímo na akci mohou sjednat odborné praxe, návštěvy nemocnic či rovnou nástup do kvalifikačního vzdělávání na stupeň odborného lékaře. Zastoupená zařízení si pro návštěvníky připravila pomyslný „červený koberec“.

Přijďte si i Vy vychutnat speciální atmosféru job days. Samozřejmě se můžete dostavit v doprovodu svého manžela/své manželky či partnera/partnerky.
Rozhovory probíhají bez předchozí registrace, zástupci jednotlivých nemocnic jsou Vám rádi k dispozici po celou otevírací dobu. V rámci doprovodného programu se uskuteční velká tombola.  Losování proběhne přímo na místě.   

Aktuální informace, rovněž i v českém jazyce, naleznete na facebookovém profilu VELETRH LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ.

Místo konání: 

Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava
Hviezdoslavovo nam. 2, 

811 02 Bratislava, Slovensko

Otevírací doba: 
Pátek 5.5.2023
11.00- 17.00 hodin 

Sobota 6.5.2023
10.00 – 16.00 hodin 

Vstup zdarma 

Pořadatel:
Agentura RTK International Praha
www.agentura-rtk.cz
About admin 346 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*