5. Mezinárodní JOB veletrh lékařství a zdraví v Praze

Chcete pracovat v německých nemocnicích?
Vše, co Vás zajímá, se dozvíte ve dnech 22.-23.11.2013.
Na 5. Mezinárodní job veletrh lékařství a zdraví do Prahy dorazí 30 nejlepších německých nemocnic působících ve 150 lokalitách v rámci celého Německa.

I v letošním roce si cestu do Prahy našla celá řada nových zdravotnických subjektů, které Vám rádi pomůžou s plánováním profesní kariéry v Německu. Obrovskou výhodou této akce je skutečnost, že veškeré rozhovory probíhají v nenucené a neformální atmosféře. Neexistuje zde žádný „dress code“, zda přijdete v tričku a džínách nebo v ležerním business oblečení záleží jenom na Vás.

Zastoupené nemocnice se chtějí prezentovat jako atraktivní zaměstnavatel a rády Vám otevřeně zodpoví veškeré Vaše dotazy. U jednotlivých stánků si můžete pohovořit s vedoucími lékaři a vrchními lékaři stejně jako se zástupci personálních oddělení, kteří si rádi udělají čas, aby pro Vás byl rozhovor co nejvíce přínosný. Není stanovena žádná pevná délka rozhovorů, můžete se ptát tak dlouho, dokud nebudou veškeré Vaše otázky zodpovězeny.

Dozvíte se vše ohledně systému služeb a možnostech dalšího vzdělávání stejně jako o možnostech trávení volného času v daném regionu. Na pracovní podmínky v německých nemocnicích se rovněž můžete zeptat českých lékařů a lékařek, kteří v Německu již v současnosti pracují. Celkově bude v rámci veletrhu nabízeno 450 volných pracovních míst napříč celým lékařským spektrem. Forma tohoto 5. Mezinárodního job veletrh lékařství a zdraví nemá obdoby a akce se tak ve střední a východní Evropě řadí k vedoucím veletrhům.

K pátému výročí job veletrhu jsme pro návštěvníky připravili něco speciálního. Ve veletržní tombole jsou připraveny věcné a peněžité ceny v celkové hodnotě 100 000,- Kč. Zúčastněte se naší tomboly i Vy! Pro návštěvníky veletrhu, kteří dorazí v dopoledních hodinách, je připravena samostatná tombola a jejich šance na výhru se tak násobí.

Vstup na akci je samozřejmě zdarma, bez nutnosti jakékoli registrace.

Další informace získáte na facebookových stránkách Job veletrh lékařství a zdraví

https://www.facebook.com/pages/JOB-VELETRH

Místo konání:
NH Hotels
Mozartova 261
Praha 5- Smíchov
Stanice metro B ( Anděl)

22.11.2013
Pátek 10.00 – 18.00 hod

23.11.2013
Sobota 10.00 – 16.00 hod

About admin 349 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*