4. Mezinárodní job veletrh – ZMĚNA NÁZVU HOTELU,ve kterém se akce koná

Vážené dámy a vážení pánové,

hotel Mövenpick, Mozartova 261, Praha 5 – Smíchov, stanice metra B (Anděl), ve kterém se akce uskuteční, se vzhledem k fúzi se společností NH Hotels nyní jmenuje NH Hotel.

V rámci 4. Mezinárodního job veletrhu Lékařství a zdraví se v Praze ve dnech 9.11.-10.11.2012 představí jedny z nejlepších a největších německých nemocnic.

Velmi nás těší, že návštěvníkům veletrhu z řad odborné veřejnosti, kteří se chtějí informovat na pracovní podmínky v Německu, můžeme nabídnout ta nejlepší špičková zařízení. Akce se zúčastní 27 německých nemocnic, které budou přímo na místě zastupovat jejich ředitelé, personální vedoucí, vrchní a hlavní lékaři stejně jako čeští lékaři a lékařky, kteří v Německu již pracují. Žádné otázky nezůstanou bez odpovědi, zájemci se zcela určitě dozví vše, co je na práci v zahraničí zajímá. Díky formě a konceptu veletrhu, který je v České republice unikátní, tak návštěvníci mohou ze strany zastoupených nemocnic očekávat pravou „informační smršť“, vyjádřil se generální manažer 4. Mezinárodního job veletrhu Lékařství a zdraví Randolf T. Kunert.

Lékařům a lékařkám, studentům lékařských fakult a ošetřovatelskému personálu se v rámci tohoto job veletrhu představí celá řada klinik, které do Prahy dorazí vůbec poprvé. Z větší části se jedná o ty největší provozovatele zdravotnických zařízení v celém Německu.

Všichni odborní návštěvníci akce se dále mohou zúčastnit velké veletržní tomboly o atraktivní finanční výhry a pobytové vouchery. Tato tombola se uskuteční po oba veletržní dny. Návštěvníci, kteří si přivstanou a 9.11. dorazí na akci mezi 10.00 – 12.30 hod, získají možnost vyhrát peněžitou výhru 5 000,- Kč a první pobytový voucher do rekreačního střediska IFA Ferienpark Schöneck již ve 13.00 hod. Soutěžní lístek těchto návštěvníků bude následně znovu vhozen do osudí, takže jejich šance na výhru se dvojnásobí.

Překvapení pro návštěvníky si přichystala i nemocnice Klinikum Neumarkt, která bude v rámci svého stánku pořádat vlastní tombolu o 2 vysoce hodnotné ceny. Kromě toho budou pro návštěvníky stánku připraveny nejrůznější kulinářské delikatesy k ochutnávce. Slosování a degustace připravená týmem z nemocnice Klinikum Neumarkt měla mezi návštěvníky veletrhu velký úspěch již v roce 2011.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

NH Hotels ( dříve Mövenpick)
Mozartova 261
Praha 5 – Smíchov
Stanice metra B (Anděl)

Návštěvní doba:
Pátek 9.11.2012, od 10:00-18:00 hod.
Sobota 10.11.2012, od 10:00-17:00 hod.

Kontakt: Randolf T.Kunert, generální manažer veletrhu, Agentura RTK international
www.agentura-rtk.cz

Email: rtk@agentura-rtk.cz

212-pic
About admin 350 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*