Rámcový program na 9. Mezinárodních jobdays lékařství

JOB veletrh

Rámcový program na 9. Mezinárodních jobdays lékařství a zdraví a 3. Mezinárodních dnech pro zdravotnický a pečovatelský personál ve dnech 20.-21.10.2017 v Praze

I v letošním roce se v rámci doprovodného programu uskuteční velká tombola, jejíž výherci se mohou těšit na hodnotné ceny. Zaměstnanci Agentury RTK International jsou z účasti vyloučeni.

V rámci tomboly budou vylosovány věcné ceny v celkové hodnotě 150 000 Kč. Nemocnice KlinikumNeumarkt bude dále provádět samostatné losování o čtečku Kindle Paperwhite. Pro návštěvníky, kteří si přivstanou, je připraveno překvapení.

Návštěvníci, kteří dorazí na akci v pátek 20.10. a sobotu 21.10 již mezi 10.30 – 12.30, mohou vyhrát peněžní částku ve výši 2 500 Kč a ještě jedno překvapení navíc. Toto slosování se uskuteční v 13.00 hodin.

Hlavní losování výherců pak v pátek20.10 proběhne v 17.00 hodin, a v sobotu 21.10. v 15.00 hodin. Výherci, kterým nebude možno cenu předat osobně na akci, budou vyrozuměni písemně! Jména všech úspěšných účastníků budou uvedena na informačním stolku Agentury RTK International.

Hlavními cenami bude několik pobytových voucherů pro 2 osoby na 4 noc, 3 noci a 2 noci v hotelovém a rekreačním středisku IFA Hotel&FerienparkSchöneck v Sasku(www.ifa-ferienpark.de) a dále jeden pobytový voucher do zámeckého hotelu v bavorském Pasově pro 2 osoby (www.schlosshotel-passau.com).

Pro úspěšné účastníky tomboly jsou v osudí dále připraveny hodnotná odborná literatura, sportovní tašky s překvapivým obsahem a další věcné ceny.

Naše poděkování patří všem sponzorům a vystavovatelům, kteří se na úspěšné přípravě tomboly podíleli.

Těšíme se na Vaši účast!

Agentura RTK international

 

JOB Veletrh 2017 Praha

About admin 349 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*