9. Mezinárodní job days lékařství a zdraví v Bratislavě ve dnech 6.-7.3.2020

Vážené studentky a vážení studenti lékařských fakult,

rádi bychom Vás srdečně pozvali na 9. Mezinárodní job days lékařství a zdraví v Bratislavě.
Na této akci plné superlativů se ve dnech 6.-7.3.2020 představí 36 špičkových nemocnic a zdravotnických zařízení z Německa, Rakouska, Švýcarska, Slovenska a České republiky.
Odborní návštěvníci se budou moci ptát na vše, co je o možnostech své budoucí profesní dráhy zajímá, přímo členů vedení nemocnic a personalistů stejně jako vrchních a vedoucích lékařů. Žádné dotazy nezůstanou bez odpovědi.
Zájemci o práci si mohou vybrat z celkem 250 volných pracovních pozic napříč všemi odbornostmi. Zájem je jak o asistující lékaře, tak i specialisty a vedoucí lékaře. Studentky a studenti lékařských fakult si přímo na akci mohou sjednat odborné praxe, návštěvy nemocnic či rovnou nástup do kvalifikačního vzdělávání na stupeň odborného lékaře. Zastoupená zařízení si pro návštěvníky připravila pomyslný „červený koberec“.

Přijďte si i Vy vychutnat speciální atmosféru job days. Samozřejmě se můžete dostavit v doprovodu svého manžela/své manželky či partnera/partnerky. Rozhovory probíhají bez předchozí registrace, zástupci jednotlivých nemocnic jsou Vám rádi k dispozici po celou otevírací dobu. V rámci doprovodného programu se uskuteční velká tombola.

Výherci se mohou těšit na pobytové vouchery pro 2 osoby do největšího rekreačního střediska v Sasku IFA Schöneck (www.ifa-schoeneck-hotel.com), odbornou literaturu a další hodnotné ceny. Losování proběhne přímo na místě.   

Aktuální informace, rovněž i v českém jazyce, naleznete na facebookovém profilu LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ 

Místo konání: 
Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava
Hviezdoslavovo nam. 2,

811 02 Bratislava, Slovakia

Otevírací doba:
Pátek 6.3.2020
10.30 – 17.00 hodin 

Sobota 7.3.2020
10.00 – 16.00 hodin 

Vstup zdarma 

Pořadatel:
Agentura RTK International Praha
www.agentura-rtk.cz

Plakát
About admin 349 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*