10. Mezinárodní jobdays lékařství a zdraví v Praze ve dnech 26.-27.10.2018 

JOB Veletrh

10. Mezinárodní jobdays lékařství a zdraví v Praze ve dnech 26.-27.10.2018 

Rekordní počet vystavovatelů s celou řadou nových nemocnic!

Vážené absolventky a vážení absolventi, vážené studentky a vážení studenti lékařských fakult,

ve dnech 26.- 27.10.2018 se v Praze uskuteční 10. Mezinárodní job days lékařství a zdraví. Tuto akci, která díky svému jedinečnému konceptu a provedení nemá v oblasti náborových akcí lékařského personálu obdoby, pořádá již podesáté renomovaná Agentura RTK International. Jedná se o unikátní platformu pro studenty a čerstvé absolventy lékařských fakult pro plánování své budoucí kariéry.

V rámci job days se představí 36 předních nemocnic a zdravotnických zařízení z Německa, Rakouska a České republiky, která se návštěvníkům budou prezentovat jako atraktivní zaměstnavatel.

Vřele vítáni jsou rovněž studenti a studentky lékařských fakult. Na akci si můžete sjednat praxe a hospitace v nemocnicích či pobyt v rámci programu Erasmus nebo se jenom informovat na své budoucí profesní možnosti.

Zájemci z řad mladých lékařů mohou v Německu rovněž absolvovat integrační kurz pod vedením vrchního lékaře, doplněný o bohatý doprovodný program. Bližší informace o těchto kurzech získáte na informačním stánku Agentury RTK International ve dnech 26.-27.10.2018.

Do Prahy přijede rovněž 200 vedoucích zaměstnanců zastoupených nemocnic jako jsou ředitelé, hlavní a vrchní lékaři či vedoucí personálních oddělení, stejně jako české lékařky a čeští lékaři, kteří v zahraničí již pracují. Všechny tyto osoby rády zodpoví veškeré dotazy návštěvníků. Žádné otázky nezůstanou bez odpovědi. V rámci doprovodného programu se uskuteční velká tombola o hodnotné ceny, jako jsou odborná literatura, pobytové vouchery do hotelového a rekreačního střediska IFA Hotel&Ferienpark Schöneck v Sasku (www.ifa-schoeneck-hotel.com) a další.

Na job days se samozřejmě můžete přijít podívat v doprovodu svého partnera/své partnerky či rodinných příslušníků. Vstup je zdarma, bez registrace. Zastoupených 36 špičkových nemocnic z Německa, Rakouska a České republiky se na VÁS již těší!

Místo konání:
Hotel NH City Prague
Mozartova 261/1
150 00 Praha 5, Česká republika
Stanice metra: Anděl

Otevírací doba:
Pátek 26.10.2018
10.30-18.00 hodin
Sobota 27.10.2018
10.00 – 16.00 hodin

Vstup zdarma
Další informace naleznete na facebooku:
JOB-VELETRH-LÉKAŘSTVÍ-A-ZDRAVÍ
www.agentura-rtk.cz

Plakát
About admin 350 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*