Na Job veletrh Lékařství a zdraví dorazí dorazí čeští lékaři a lékařky

Na 4. Mezinárodní job veletrh Lékařství a zdraví dorazí čeští lékaři a lékařky, kteří v německých TOP nemocnicích již pracují

Job veletrhu se ve dnech 9.-10.11.2012 zúčastní celá řada českých lékařů, kteří si v Německu vytváří nebo již dokázali vytvořit úspěšnou profesionální kariéru a kteří budou návštěvníkům veletržních stánků německých TOP nemocnic k dispozici pro zodpovězení veškerých dotazů na pracovní podmínky v zahraničí. Na 4. Mezinárodním job veletrhu Lékařství a zdraví se představí ty nejlepší německé kliniky. Návštěvníci akce se tak při hledání nového zaměstnání mohou těšit na vysokou kvalitu informací, která v České republice nemá obdoby.

Českým lékařům a lékařkám se v německých nemocnicích dostává velkého uznání a respektu. Vedení německých klinik se snaží vyjít novým zaměstnancům ze zahraničí maximálně vstříc. Špičkové platy, podnikové důchodové zabezpečení, nebyrokratická podpora a asistence při hledání bydlení, nabídka kurzů dalšího vzdělávání a pomoc při stěhování dalších členů rodiny jsou jen některá pozitiva, která nemocnice nabízejí. Tento 4. Mezinárodní job veletrh Lékařství a zdraví si studenti lékařských fakult, mladí lékaři stejně jako specializovaní lékaři a lékařky s praxí nesmí nechat ujít! Studenti prvních a druhých ročníků lékařských fakult jsou rovněž srdečně vítáni.
27 špičkových německých nemocnic čeká právě na VÁS a těší se na VAŠI návštěvu!

Vstup zdarma, bez registrace.

4. MEZINÁRODNÍ JOB VELETRH LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ 2012
9.- 10.11.2012
NH HOTEL PRAHA, Mozartova 261/1, Praha 5 – Smíchov (stanice metra B „Anděl“)
Pátek 10:00-18:00
Sobota 10:00-17:00

V rámci doprovodného programu se pro odborné návštěvníky akce po oba dny 9. a 10. listopadu uskuteční veletržní tombola. Návštěvníci, kteří si 9.11.2012 přivstanou, se mohou těšit na samostatné slosování o dvě atraktivní ceny. Jedná se o peněžitou výhru ve výši 5 000,- Kč a hodnotný pobytový voucher pro 2 osoby do jednoho z největších rekreačních středisek v Německu IFA Ferienpark Schöneck. Výherci této „ranní“ tomboly budou vylosování již ve 13:00. V osudí hlavní tomboly pak na své výherce čekají další 2 hodnotné pobytové vouchery a poukaz pro nákup odborné literatury.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Facebook: Lékařství a zdraví
About admin 350 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*