14. Mezinárodní job days lékařství a zdraví otevírají své brány ve dnech 20.-21.10.2023 v Praze

Vážené absolventky a studentky a vážení absolventi a studenti lékařských fakult, 

pravděpodobně největší náborová a informační akce v oblasti zdravotnictví ve střední Evropě, 14. Mezinárodní job days lékařství a zdraví, otevírá své brány ve dnech 20.-21.10.2023 v Praze

Na akci se představí ty nejlepší nemocnice z 5 zemí, z toho celá řada z nich vůbec poprvé. Čerstvým absolventům a studentům lékařských fakult nabízí celou řadu zajímavých profesních možností, ať už se jedná o zahájení dalšího vzdělávání na stupeň odborného lékaře, povinné praxe, odborné stáže apod. Přijďte i Vy navázat kontakty se zastoupenými nemocnicemi a získat lepší orientaci v pracovním světě. Návštěvníci z řad absolventů a studentů lékařských fakult se budou moci ptát na vše, co je zajímá, přímo u vedoucích pracovníků vystavujících zdravotnických subjektů stejně jako českých lékařů, kteří tam již pracují. Na job days se celkově představí 40 nemocnic z 5 zemí. Žádné otázky nezůstanou bez odpovědi, ať už se chcete pouze informovat v obecné rovině či máte konkrétní kariérní představy. Rozhovory probíhají bez jakékoli registraci, stačí se jednoduše zastavit během návštěvní doby u stánků jednotlivých nemocnic. Na akci jsou srdečně zváni studenti všech ročníků, ať již se studiem teprve začínají, nachází se uprostřed či těsně před koncem nebo studium právě dokončili. 

Zastoupené nemocnice si pro Vás připravily pomyslný červený koberec a těší se na osobní seznámení.  Na akci se samozřejmě můžete přijít podívat v doprovodu svého partnera či své partnerky. V rámci doprovodného programu se uskuteční velká tombola o atraktivní ceny. Vstup je bezplatný. 

Pořadatel: Agentura RTK International

Místo:
NH Prague City
Mozartova 261/1,
150 00, Praha

Pátek: 20.10.2023 10:30 -17:30 hodin
Sobota: 21.10.2023 10:00 – 15:00 hodin

Vstup zdarma
About admin 350 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*