7. Mezinárodní JOB DAYS lékařství a zdraví v Praze ve dnech 27.-28.11.2015

LOGO VELETRH_2015_lekari a zdrav_personal

 

Senzace – rekordní počet vystavovatelů v Praze! Vaše kariéra lékařky a lékaře v Německu či Rakousku!
7. Mezinárodní JOB DAYS lékařství a zdraví v Praze ve dnech 27.-28.11.2015

Vážené studentky a vážení studenti lékařských fakult,

7. Mezinárodní JOB DAYS lékařství a zdraví, které se uskuteční v Praze ve dnech 27.-28.11.2015, se mohou pochlubit rekordním počtem vystavovatelů!
Na veletrhu bude zastoupeno 30 TOP nemocnic z Německa, z nichž se celá řada představí v Praze poprvé, stejně jako jedna holdingová společnost z Rakouska zastřešující 20 zdravotnických zařízení.

Na této akci se budete moci informovat o možnostech Vaší budoucí kariéry v zahraničí přímo u členů vedení nemocnic, vedoucích personálních oddělení, hlavních a vrchních doktorů a stejně tak i českých lékařek a lékařů, kteří v Německu již aktuálně pracují. To vše bez jakékoli registrace. Zároveň budete mít možnost zeptat se na vše, co Vás zajímá, u vedení a personalistů zastoupených rakouských nemocnic. Tímto krokem tak v rámci 7. Mezinárodních job days lékařství a zdraví dochází k podstatnému rozšíření informační nabídky, na kterou jste byli doposud zvyklí.

I v letošním roce se v rámci doprovodného programu můžete těšit na velkou tombolu s věcnými a peněžními výhrami v celkové hodnotě 100 000 Kč. U věcných cen se jedná zejména o celou řadu publikací odborné lékařské literatury, hodnotné cestovní vouchery do největšího hotelového a rekreačního střediska v Sasku a hodnotné cestovní vouchery do atraktivního zámeckého hotelu. Jako pořadatel akce Vás rádi podpoříme při Vašem studiu peněžními výhrami! V průběhu akce se budou konat 2 slosování o 5 000 Kč určená studentům lékařských fakult. Stejně tak budou i zastoupené nemocnice nabízet účastníkům akce zajímavé a hodnotné dárky a propagační předměty, které obdržíte přímo u stánku daného zdravotnického subjektu.

Jako novinka se budou ve stejnou dobu a souběžně se 7.Mezinárodními JOB DAYS lékařství a zdraví konat 1. Mezinárodní JOB DAYS pro zdravotnický a pečovatelský personál, které jsou určeny speciálně nelékařským profesím, tedy zdravotním sestrám, pečovatelkám a pečovatelům.

Místo konání :
NH Hotel City
Mozartova 261/1
150 00 Praha
Metro B /stanice : Anděl

Otevírací doba :
Pátek 27.11.2015
10.00 – 17.00 hodin
Sobota 28.11.2015
10.00 – 16.00 hodin

Pořadatel:
Agentura RTK International
Kontakt :
e-mail: rtk@agentura-rtk.cz
e-mail: pr@agentura-rtk.cz
www.agentura-rtk.cz

Vstup zdarma, bez registrace!
Vstup je povolen pouze lékařkám, lékařům, absolventům LF, studentům LF a zdravotnickému personálu.

Plakat_lekari
About admin 350 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*