6. Mezinárodní JOB veletrh lékařství a zdraví v Praze

200 manažerů německých TOP nemocnic bude v Praze hledat české lékaře a kvalifikovaný ošetřovatelský personál napříč všemi odbornými specializacemi !

Největší mezinárodní JOB veletrh lékařství a zdraví ve střední a východní Evropě se uskuteční v Praze ve dnech 28.-29.11.2014

Společně se špičkovými německými nemocnicemi dorazí do Prahy na 6. Mezinárodní JOB veletrh lékařství a zdraví osobně také 200 předních manažerů těchto subjektů.

Na mezinárodním JOB veletrhu bude zastoupeno 31 nejlepších německých zdravotnických zařízení s pobočkami ve více než 120 místech v celém Německu. Čeští lékaři a ošetřovatelský personál si budou moci vybírat z 500 volných pracovních pozic.

Tato akce, pořádaná renomovanou pražskou Agenturou RTK International, se díky svému jedinečnému konceptu řadí k největším akcím svého druhu ve střední a východní Evropě. Na žádném jiném místě se v této formě neprezentuje 31 nejlepších klinik a nemocnic s osobní účastí 200 vedoucích manažerů těchto zařízení.

200 předních pracovníků zastoupených nemocnic, mezi nimiž nechybí členové vedení nemocnic, hlavní a vrchní lékaři, personalisté stejně jako 30 českých lékařek a lékařů, kteří v Německu již aktuálně pracují, budou návštěvníkům veletrhu k dispozici pro zodpovězení veškerých jejich otázek. Návštěva tohoto 6. Mezinárodního JOB veletrhu je vhodná pro všechny české lékaře a lékařky, kteří uvažují o kariéře v Německu a chtěli by získat podrobnější a seriózní informace. Odborní návštěvníci veletrhu si mohou vybírat z 500 volných pracovních pozic napříč celým zdravotnickým spektrem.

Při práci v německých nemocnicích je možno dosáhnout na velmi atraktivní příjmy. Mladí absolventi lékařských fakult si měsíčně přijdou na více než 4 000,- euro měsíčně, odborní lékaři ve vedoucích pozicích na základě odsloužených let až na 8 300,- euro měsíčně. K těmto částkám se navíc připočítávají další odměny za služby. Primáři, o které je mezi zastoupenými nemocnicemi rovněž zájem, pracují na bázi individuálních smluv s možností výdělku 13 000,- euro a více. Ve finančním ohodnocení lékařů neděláme žádné rozdíly, říkají členové vedení německých nemocnic s tím, že po prokázání odborných schopností mohou čeští lékaři nastoupit na místo hlavního nebo vedoucího lékaře ihned.

Špičkové německé nemocnice, které se v rámci JOB veletrhu představí v Praze, nabízí svým zaměstnancům kromě vysokých finančních odměn i další výhody, jako jsou zvyšování odborné kvalifikace, asistence při hledání bydlení a následném stěhování dalších členů rodiny, hlídání dětí a celou řadu jiných benefitů.

Místo konání:

NH Hotel Praha

Mozartova 261/1, Praha, Smíchov

Pátek, 28.11.2014

10.00 – 18.00 hodin

Sobota, 29.11.2014

10.00 -16.00 hodin
About admin 350 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*