4. Mezinárodní JOB veletrh Lékařství a zdraví

4. mezinárodní JOB veletrh Lékařství a zdraví ve dnech 9.-10.listopadu nabízí „INFORMAČNÍ SMRŠŤ“ o kariérních možnostech v Německu, zejména mladým lékařům a specializovaným lékařům.
Vážené dámy a vážení pánové,

ve dnech 9.-10.11. se v hotelu NH Praha (dříve Mövenpick Praha) uskuteční 4. Mezinárodní job veletrh Lékařství a zdraví.

Do Prahy dorazí 27 TOP nemocnic z Německa spolu se svými zástupci, kteří všem odborným návštěvníkům akce jako jsou lékaři a lékařky, studenti lékařských fakult nebo ošetřovatelský personál dokáží poskytnout okamžité a kompetentní odpovědi na veškeré dotazy. Každý návštěvník se bude moci na své kariérní možnosti v Německu informovat přímo u zástupců německých klinik s rozhodujícími pravomoci.

Ať už uvažujete o okamžité nebo teprve budoucí změně pracovního místa, na tomto job veletrhu získáte jasné odpovědi.

Návštěvou 4. Mezinárodního job veletrhu Lékařství a zdraví získáte tu nejlepší možnost pro naplánování své budoucnosti.

Celá akce je realizována na nejvyšší profesionální úrovni.

  • V rámci tohoto job veletrhu je velká poptávka po mladých lékařích, kterým se otevírají prvotřídní kariérní vyhlídky pro práci na německých klinikách
  • Nemocnice dále hledají odborné a vrchní lékaře téměř všech specializací!!

Celá řada nemocnic bude mít u svých stánků i české lékaře, kteří v Německu již v současnosti pracují a kteří svým potenciálním novým kolegům rádi zodpoví veškeré dotazy ohledně případné změny pracovního místa.

Platy, které v Německu dostávají asistující lékaři, odborní a vrchní lékaři, jsou několikanásobně vyšší než je český průměr!!
Nástupní plat v první platové třídě, tedy u čerstvých absolventů univerzit, se pohybuje mezi cca 45.000,- až 57.700,- eur, v druhé platové třídě, u lékařů s praxí 3-5 let mezi 53.291,- až 69.000,- eur, ve třetí třídě, s praxí 5-8 let mezi 63.000,- až 85.000,- a ve čtvrté třídě s praxí 8-12 let pak činí 79.000,- až 123.000,- eur. U výše uvedených údajů se jedná o roční hrubé výdělky.

TO ALE NENÍ VŠE!
Celá řada německých nemocnic, které se představí v Praze, nabízí novým lékařům podporu při hledání bydlení, absolvování kurzů dalšího vzdělávání či asistenci při stěhování dalších členů rodiny. Je nám velkým potěšením a jsme hrdí na to, že návštěvníkům z řad odborné veřejnosti můžeme nabídnout takovouto kvalitu špičkových německých nemocnic. Akce se díky tomu stává zcela unikátní, říká generální manažer 4. Mezinárodního job veletrhu Lékařství a zdraví Randolf T. Kunert.
Návštěvníci se rovněž mohou těšit na hodnotné ceny, které na své výherce čekají po oba dny ve veletržní tombole. Zájemci, kteří si ráno přivstanou a na akci dorazí již v pátek 9.11. mezi 10.00 – 12.30 hod., mohou vyhrát peněžitou výhru ve výši 5.000,- Kč stejně jako hodnotný pobytový voucher pro 2 osoby do jednoho z nejlepších rekreačních středisek Saska IFA Ferienpark. Výherci obou cen budou vylosováni 9.11. již v 13.00 hodin.
Soutěžní los bude v osudí ponechán i nadále, šance na výhru je tedy dvojnásobná. Soutěžní tombola s řadou exkluzivních cen probíhá po oba veletržní dny.
Skvělé výhry společně se sladkými kulinářskými specialitami naleznete rovněž u veletržního stánku nemocnice Klinikum Neumarkt.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Vstup zdarma, bez registrace.

NH Hotels ( dříve Mövenpick)
Mozartova 261
Praha 5 – Smíchov
Stanice metra B (Anděl)

Návštěvní doba:
Pátek 9.11.2012, od 10:00-18:00 hod.
Sobota 10.11.2012, od 10:00-17:00 hod.

Kontakt:
Randolf T.Kunert, generální manažer veletrhu, Agentura RTK International,
rtk@agentura-rtk.cz, tel. 606 81 20 33, 604 78 63 47

213-pic
About admin 346 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*