6. Mezinárodní JOB veletrh lékařství a zdraví v Praze

Největší JOB veletrh lékařství a zdraví v České republice a střední Evropě otevře své brány již 28.-29.11.2014!

V Praze se představí nejlepší německé nemocnice ! Celá řada z těchto špičkových klinik a poskytovatelů zdravotnických služeb dorazí do Prahy vůbec poprvé!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Na 6. Mezinárodním JOB veletrhu lékařství a zdraví se uskuteční TOP TOMBOLA. Zúčastněte se i Vy a vyhrajte TOP zájezdy a další hodnotné ceny. Návštěvníci, kteří dorazí během dopoledních hodin, mají dvojitou šanci na výhru!

243-pic

Vážené lékařky a vážení lékaři, studentky a studenti lékařských fakult, vážení kvalifikovaní zaměstnanci v oblasti zdravotnictví,

již zanedlouho se otevřou brány 6. Mezinárodního JOB veletrhu lékařství a zdraví v Praze. Akce se zúčastní 31 nejlepších německých nemocnic a nemocničních sítí stejně jako další zdravotnická zařízení s celkovou působností ve 120 lokalitách v Německu, aby se Vám mohly osobně představit a poskytnout veškeré informace o Vašich kariérních možnostech u našich západních sousedů. Pro zodpovězení veškerých Vašich dotazů bude osobně připraveno 200 zaměstnanců nemocnic pracujících na manažerských pozicích, jako jsou např. členové vedení klinik, vedoucí personálních oddělení, profesoři, hlavní a vrchní lékaři stejně jako čeští lékaři a lékařky, kteří v Německu již aktuálně pracují. Pro návštěvu veletrhu není předepsán žádný dress code, zda přijdete v džínách a mikině nebo obleku či šatech záleží pouze na Vás. Pro účast na veletrhu není zapotřebí žádná registrace. O všem, co Vás zajímá, se můžete informovat přímo u stánku jednotlivých vystavovatelů. Žádné dotazy nezůstanou bez odpovědi. Srdečně vítáni jsou na veletrhu i všichni lékaři a studenti, kteří aktuálně o budoucí kariéře v Německu neuvažují a chtějí si o práci v zahraničí pouze udělat představu. Tento 6. Mezinárodní JOB veletrh lékařství a zdraví ve dnech 28.-29.11. v Praze se díky svému jedinečnému konceptu řadí mezi největší akce svého druhu ve střední, ne-li vůbec v celé Evropě. Na žádném jiném místě se neprezentuje výhradně 31 špičkových německých nemocnic a zdravotnických zařízení.

Při práci v německých nemocnicích je možno dosáhnout na velmi atraktivní příjmy. Mladí absolventi lékařských fakult si měsíčně přijdou na více než 4 000,- euro měsíčně, odborní lékaři ve vedoucích pozicích na základě odsloužených let až na 8 300,- euro měsíčně. K těmto částkám se navíc připočítávají další odměny za služby. Primáři, o které je mezi zastoupenými nemocnicemi rovněž zájem, pracují na bázi individuálních smluv s možností výdělku 13 000,- euro a více. Ve finančním ohodnocení lékařů neděláme žádné rozdíly, říkají členové vedení německých nemocnic s tím, že po prokázání odborných schopností mohou čeští lékaři nastoupit na místo hlavního nebo vedoucího lékaře ihned.

Návštěvníci veletrhu se mohou těšit na doposud největší tombolu v historii Mezinárodních JOB veletrhů lékařství a zdraví. Pro výherce jsou připraveny pobytové vouchery a jiné atraktivní ceny v celkové hodnotě 120 000 Kč.

Důležité informace k veletržní tombole:

„Ranní ptáčata“ mají hned dvojitou šanci na výhru. V pátek 28.11.2014 proběhne slosování určené pouze pro návštěvníky, kteří se na veletrh dostaví mezi 10.00 – 11.30 hodinou Hlavní cenou bude pobyt (1 noc) pro 2 osoby v zámeckém hotelu SCHLOSS ORT v bavorském Pasově včetně snídaně (www.hotel-schloss-ort.de). hotelu SCHLOSS ORT v bavorském Pasově včetně snídaně (www.hotel-schloss-ort.de). Tuto cenu do tomboly věnovala nemocnice Klinikum Passau. V sobotu 29.11. budeme mezi „raními ptáčaty“ losovat cestovní voucher pro 2 osoby do jednoho z největších německých hotelových a rekreačních středisek IFA Hotel & Ferienpark Schöneck, který se nachází přímo na česko-německé hranici. Na internetových stránkách střediska www.ifa-ferienpark-vogtland.de naleznete bližší informace o rekreačních možnostech hotelu s krásným výhledem na Českou republiku a tři spolkové země. Přivstat si a navštívit job veletrh již mezi 10:00 až 11:30 se díky dvojnásobné šanci na výhru jistě vyplatí.

Výherci z řad těchto dopoledních návštěvníků budou vylosování ve 12 hodin a cestovní vouchery jim budou předány ještě během JOB veletrhu. Platnost soutěžního losu výhrou v dopolední tombole nekončí, los bude dále zařazen do osudí i v rámci hlavní tomboly. Jedná se tedy o los s dvojitou šancí na výhru. Výherci v rámci hlavní tomboly se mohou těšit na další cestovní vouchery, odbornou literaturu napříč všemi lékařskými specializacemi, dárkové koše a mnoho dalších cen. Soutěžní losy obdržíte přímo na veletrhu u informačního stánku Agentury RTK International. Tomboly se mohou zúčastnit výhradně odborní návštěvníci, tj. návštěvníci z řad lékařů, studentů a zdravotnického personálu. Účast není povolena zaměstnancům Agentury RTK ani zástupcům zúčastněných vystavovatelů. Výherci cestovních voucherů budou zveřejněni i na facebookových stránkách Lékařství a zdraví.

Slosování věcných cen jako jsou odborná literatura, dárkové koše a ostatní věcných cen se uskuteční každý veletržní den. Hlavní ceny (cestovní vouchery) budou losovány pouze v sobotu 29.11. v 15 hodin. Výherci budou informováni písemně a budou zveřejněni rovněž i na facebookových stránkách Lékařství a zdraví.

Po oba veletržní dny bude nemocnice Klinikum Neumarkt pořádat slosování o hodnotnou čtečku elektronických knih. Losy obdržíte přímo u stánku nemocnice Klinikum Neumarkt. Slosování bude probíhat oba veletržní dny vždy v 15:30.

Na mnoha stáních návštěvníci navíc obdrží cenné dárkové předměty.

Místo konání:
NH Hotel
Mozartova 261/1
1500 Praha, Smíchov
Stanice metra: Anděl (linka B)
Návštěvní doba veletrhu:

Pátek 28.11.2014: 10.00 – 18.00 hodin
Sobota 29.11.2014: 10.00 – 16.00 hodin

Další informace získáte na našich facebookových stránkách. Těšíme se na
každou Vaši návštěvu !

JOB VELETRH LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ | Facebook

V případě jakýchkoli dotazů k 6. mezinárodnímu JOB veletrhu lékařství a zdraví nás neváhejte kdykoli kontaktovat prostřednictvím níže uvedených emailových adres:

Randolf T. Kunert / Generální manažer Agentury RTK International pro JOB veletrhy lékařství a zdraví

E-Mail: rtk@agentura-rtk.cz

249-pic
About admin 346 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*