9. Mezinárodní JOB DAYS LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ v Praze ve dnech 20.-21.10.2017

Vážené studentky a vážení studenti lékařských fakult,

i v letošním roce 2017 se v ČR uskuteční highlight v oblasti náborových akcí lékařského personálu v podobě Mezinárodních JOB DAYS lékařství a zdraví. Do Prahy opět dorazí TOP zdravotnická zařízení z Německa a Rakouska včetně svého top managementu, profesorů, vedoucích a vrchních lékařů, personálních vedoucích, a rovněž i českých lékařů, kteří v zahraničí již pracují. Na aktuální akci bude zastoupena i prestižní česká klinika.

Ptát se můžete na vše, co Vás o možné kariéře v Čechách, Německu a Rakousku zajímá. Návštěvníci si dále mohou s odpovědnými osobami zastoupených nemocnic sjednat hospitace a odborné praxe. Několik TOP zdravotnických zařízení z Německa a Rakouska se v Praze představí vůbec poprvé, jako např. jedno německé sdružení nemocnic s více než 5 000 zaměstnanci napříč různými spolkovými zeměmi nebo jiné sdružení nemocnic s klinikami v celém Rakousku s více než 9 500 zaměstnanci. Aktuálně je přihlášena prestižní česká klinika a 36 špičkových zdravotnických zařízení z Německa a Rakouska, které budou zastoupeny svým top managementem.

K rozhovorům u stánků není zapotřebí žádná registrace. Přijďte se informovat na své budoucí pracovní možnosti v Čechách a v zahraničí, zástupci nemocnic si na Vás rádi udělají čas a ochotně zodpoví veškeré Vaše dotazy.

Tato pozvánka platí i pro studentky a studenty prvních ročníků lékařských fakult. Poznejte akce JOB DAYS a jejich jedinečnou atmosféru osobně. Jste srdečně vítáni!

Zastoupené nemocnice si pro Vás opět připravily celou řadu lákadel!

Váš plat ihned po ukončení studia na pozici asistujícího lékaře se v německých a rakouských nemocnicích pohybuje okolo 52 000 € ročně, s příplatky za služby pak kolem 60 000 €.

  • podpora při hledání bydlení
  • finanční příspěvek na penzijní připojištění
  • finanční příspěvek na stěhování
  • finanční příspěvek na další vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
  • a mnohé další

V rámci doprovodného programu se po oba dny, 20. a 21.10, uskuteční velká tombola o hodnotné věcné ceny, odbornou literaturu a pobytové vouchery v celkové hodnotě 150 000 Kč. Podklady pro účast na tombole obdržíte ihned po příchodu na akci. Zaměstnanci pořadatele jsou z účasti na tombole vyloučeni.

Na JOB DAYS se samozřejmě můžete dostavit v doprovodu Vašeho přítele, přítelkyně, manžela či manželky, neboť rozhodnutí o budoucí kariéře bývá dobré činit společně.

Další informace naleznete na facebooku JOB VELETRH LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ.

Pořadatel:
Agentura RTK International Praha
www.agentura-rtk.cz

Místo konání:
Hotel NH Prague City
Mozartova 261/1
150 00 – Praha 5
Stanice metra: Anděl, trasa B

Otevírací doba:
Pátek: 20.10.2017
10.30 – 18.00 hodin
Sobota: 21.10.2017
10.00 – 16.00 hodin

Vstup zdarma !

JOB Veletrh 2017 Praha

About admin 349 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*