NACHÁZÍ SE VAŠE BUDOUCNOST V NĚMECKU??

Nejlepší německé nemocnice a budoucí zaměstnavatelé VÁS očekávají v Praze!!

Špičkové platy a pracovní podmínky, finanční podpora při externích kurzech dalšího vzdělávání, podnikový příspěvek na důchodové zabezpečení. Bližší informace nejen k těmto tématům, ale o všem, co Vás na práci v zahraničí zajímá, se dozvíte na:

4. MEZINÁRODNÍM JOB VELETRHU LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ 2012
9.- 10.11.2012
NH HOTEL PRAHA, Mozartova 261/1, Praha 5 – Smíchov (stanice metra B „Anděl“)
Pátek 10:00-18:00 h.
Sobota 10:00-17:00 h.

Pozvánka pro studenty lékařských fakult, mladé lékaře a specializované lékaře s praxí!

Na pražský JOB veletrh dorazí 27 nemocnic z Německa, aby se českým návštěvníkům z řad odborné veřejnosti mohly prezentovat jako atraktivní zaměstnavatel. Celá řada těchto subjektů se v Praze představí vůbec poprvé. Společně s vedením klinik, vrchními a vedoucími lékaři přijedou i čeští lékaři, kteří v Německu již dokázali vybudovat úspěšnou kariéru.
Návštěvníci dostanou odpovědi na všechny otázky, které je ohledně plánované kariéry v Německu zajímají. Ať už máte zájem o práci v Sasku, Sasku-Anhaltsku, Bavorsku, Durynsku, v Severním Porýní-Vestfálsku nebo jiné spolkové zemi, na 4. Mezinárodním JOB veletrhu Lékařství a zdraví, kterého se zúčastní ty nejlepší kliniky z celého Německa, si zajisté vyberete.
Je nám velkým potěšením, že návštěvníkům můžeme nabídnout tuto „informační smršť“, která je ve své podobě unikátní. Návštěvníci se během obou veletržních dnů mohou informovat na pracovní podmínky a kariérní možnosti u 27 německých TOP nemocnic. Žádné otázky nezůstanou bez odpovědi. Vedení zastoupených nemocnic a jejich lékaři si českých pracovníků velmi váží a těší se na rozhovory se svými budoucími kolegy.

Německé kliniky svou účast v Praze dlouhodobě plánovaly a mají zájem o lékaře a lékařky téměř všech odborných specializací. Studenti lékařských fakult mohou na JOB veletrhu získat detailní přehled o možném nastartování kariéry v Německu. Totéž se týká i mladých lékařů s nemocniční praxí stejně jako specializovaných lékařů, o které je rovněž velmi silný zájem.

V rámci doprovodného programu se pro odborné návštěvníky akce po oba dny 9. a 10. listopadu uskuteční veletržní tombola. Návštěvníci, kteří si 9.11.2012 přivstanou, se mohou těšit na samostatné slosování o dvě atraktivní ceny. Jedná se o peněžitou výhru ve výši 5 000,- Kč a hodnotný pobytový voucher pro 2 osoby do jednoho z největších rekreačních středisek v Německu IFA Ferienpark Schöneck. Výherci této „ranní“ tomboly budou vylosování již ve 13:00. V osudí hlavní tomboly pak na své výherce čekají další 2 hodnotné pobytové vouchery a poukaz pro nákup odborné literatury.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Vaše Agentura RTK international

About admin 349 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*