Letní brigáda – osobní asistent pro vozíčkáře na škole v přírodě

Pro 14 letého žáka 7.třídy základní školy při Jedličkově ústavu v Praze hledáme osobního asistenta/asistentku na školu v přírodě, která se koná ve dnech 21. – 29.září 2015.

Pro Martina – 14 letého žáka 7.třídy základní školy při Jedličkově ústavu v Praze hledám osobního asistenta/asistentku na školu v přírodě, která se koná ve dnech 21. – 29.září 2015 v rekreačním zařízení Buková v Novohradských horách – viz na této adrese.

Kluk má kombinované postižení, je na vozíku, má epilepsii.
Náplní práce osobního asistenta je být rukama a nohama (a často i mozkem) svěřence. Studium medicíny je s výhodou, protože edukovaný asistent se nepoleká případného epi paroxysmu. Na škole v přírodě budou samozřejmě přítomni školení zdravotníci, speciální pedagogové a asistenti pedagogů, kteří osobnímu asistentovi poskytnou všemožnou podporu a pomoc.
Právní zodpovědnost za dítě ponesou zaměstnanci Jedličkova ústavu. Nabízím odměnu 12000 Kč čistého za 9 dní práce, ubytování + doprava + stravné jsou pochopitelně hrazeny též.
Případného zájemce bych moc poprosila o informativní schůzku s námi a s naší třídní učitelkou ještě v průběhu června, abychom doladili podrobnosti.

Více informací na kmali@lf1.cuni.cz.

 
About admin 350 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*