Jak dopadl JOB VELETRH?

Zajímá vás, jak vlastně dopadl JOB veletrh a nábor do německých nemocnic?
Mělo smysl tam vůbec chodit, dokázal si někdo skutečně najít odpovídající místo a podepsat smlouvu?
Pakliže jste zvědaví na resumé, tak čtěte dále.
V 6.Mezinárodní JOB veletrh lékařství a zdraví v Praze, který se konal ve dnech 28.-29.11.2014 předčil všechna očekávání. Veletrh celkem navštívilo 879 odborných návštěvníků z řad lékařek, lékařů, studentů lékařských fakult, pečovatelů a zdravotních sester. 31 německých vystavovatelů, kteří patří k německým TOP nemocnicím a klinikám, byli nadšeni nejenom celkovou organizací a průběhem veletrhu, ale zejména byli potěšeni stále se zlepšující jazykovou vybaveností zájemců o volná pracovní místa v Německu.

Již druhý den konání veletrhu se klinikám podařilo obsadit přes 100 volných míst.
Zájemci se dostavili již velice dobře připraveni, čímž velice urychlili jednání v případě uzavření pracovních kontraktů. Můžeme vycházet z toho, že přes 300 lékařek, lékařů a zdravotnického personálu svou novou kariéru začnou v právě v Německu. Tento JOB veletrh se řadí k nejúspěšnějším JOB veletrhům tohoto druhu v oblasti recruitingu lékařů a zdravotnického personálu.

Na další, již 7.ročník JOB veletrhu lékařství, který se bude konat ve dnech 27.-28.11.2015, se již nyní přihlásilo 27 nemocnic a klinik.
About admin 346 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*