8. Mezinárodní job days lékařství a zdraví ve dnech 8.-9.3.2019 v Bratislavě

Job veletrh

8. Mezinárodní job days lékařství a zdraví ve dnech 8.-9.3.2019 v Bratislavě
Akce superlativů!

Vážené studentky a vážení studenti lékařských fakult,

8. Mezinárodní job days lékařství a zdraví se již nezadržitelně blíží.
V Bratislavě se představí 30 špičkových nemocnic a zdravotnických zařízení z Rakouska, Německa, Slovenska, České republiky a premiérově také ze Švýcarska.
Jedná se o rekordní počet vystavovatelů, kdy se celá řada z nich na slovenských job days, které se konají již od roku 2011, představí vůbec poprvé.
Návštěvníci akce se budou moci ptát na vše, co je o své budoucí kariéře zajímá, přímo členů vedení nemocnic, vedoucích a hlavních lékařů či odborných lékařů stejně jako slovenských a českých lékařů, kteří v Rakousku, Německu, České republice nebo Švýcarsku již pracují.

Vystavovatelé si pro Vás nachystali „červený koberec“ a velmi rádi poskytnou veškeré informace pro naplánování další kariéry po ukončení studia a možnostech získání kvalifikace na stupeň odborného lékaře. Žádné otázky nezůstanou bez odpovědi.
Vítáni jsou i studentky a studenti nižších ročníků, kteří mohou této akce využít jako jedinečné informační příležitosti. Na job days se můžete dostavit v doprovodu svého přítele či přítelkyně a členů rodiny.

V rámci doprovodného programu se uskuteční velká tombola o hodnotné ceny jako například pobytové vouchery pro dvě osoby do hotelového a rekreačního střediska Hotel & Ferienpark IFA Schöneck www.ifa-schoeneck-hotel.com, odbornou literaturu a další atraktivní výhry!
Losování proběhne přímo na akci. Výherci budou oznámení na informačním stánku pořadatele job days renomované Agentury RTK International.

Další aktuální informace naleznete také na facebooku LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ

Místo konání:
Austria Trend Hotel Bratislava
Vysoká 2A, Staré Mesto

Otevírací doba:
Pátek 8.3.2019
10.30 – 17.00 hodin
Sobota 9.3.2019
10.00 – 16.00 hodin

Vstup zdarma
Pořadatel:
Agentura RTK International Praha

 
About admin 350 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

1 Trackback / Pingback

  1. Štastný leden pro úspěšné zdravotnictví. - LF1.CZ

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*