7. Mezinárodní JOB DAYS lékařství a zdraví v Praze ve dnech 27.-28.11.2015

LOGO VELETRH_2015_lekari a zdrav_personal

 

Studenti lékařských fakult se mohou informovat na možnosti kariéry u více než 300 klinik !
7. Mezinárodní job days lékařství a zdraví v NH City Hotelu Praha ve dnech 27.-28.11.2015

Díky velkému množství nových klinik z Německa a Rakouska, které se v Praze představí poprvé, se studenti lékařských fakult budou moci informovat na kariérní možnosti ve více než 300 lokalitách a vybrat si svého případného zaměstnavatele podle svého odborného zaměření. V rámci této akce bude nabízeno více než 500 volných pracovních míst v oblasti lékařství a ošetřovatelské péče. Studenti lékařských fakult se tak v Praze ve dnech 27.-28.11. mohou na stáncích zastoupených nemocnic zeptat na vše, co je o práci v Německu a Rakousku zajímá. Žádné otázky nezůstanou bez odpovědi. Návštěvníci se mohou informovat nejenom u členů vedení nemocnic, personálních vedoucí, profesorů, vedoucích a hlavních lékařů, ale i přímo u českých lékařek a lékařů, kteří již dnes v zahraničí pracují, a to částečně na vedoucích pozicích, a kteří svého současného zaměstnavatele našli na minulých ročnících Mezinárodních job days lékařství a zdraví.

Mezinárodní job days lékařství a zdraví se díky svému konceptu řadí mezi nejúspěšnější job veletrhy v Evropě. Na loňské akci v listopadu 2014 se pro kariéru v zahraničí rozhodlo 145 lékařek a lékařů, kteří dnes pracují v Německu na pozici asistujících lékařů a v rámci dalšího vzdělávání se připravují na atestaci pro stupeň odborného lékaře.

Na akci jsou srdečně zváni studenti lékařských fakult všech ročníků, kteří zvažují pracovní kariéru v Německu nebo Rakousku.

Pokud byste uvažovali o práci v zahraničí ihned po ukončení studia, můžete počítat s ročním příjmem ve výši cca 51 000 – 53 000 € při pevné pracovní době 38,5 – 42 hodin týdně. K tomuto platu se připočítávají odměny za služby, které jsou zejména o víkendech velmi dobře hodnocené, takže si lze ročně přijít až na 57 000 € hrubého. Při této konstelaci Vám měsíčně zůstane čistý příjem zhruba 2 700 € !!

Všechny zastoupené nemocnice kladou velký důraz na to, aby svým zaměstnancům poskytovaly zajímavé benefity a umožňovaly jim skloubit pracovní a soukromý život. Akce se účastní i ti nejlepší němečtí zaměstnavatelé. Několik nemocnic se může pochlubit titulem atraktivního zaměstnavatele “Great Place to Work”. Pro všechny nemocnice a kliniky, které se zúčastní 7. Mezinárodních job days lékařství a zdraví ve dnech 27.-28.11.2015, je velmi důležité, aby s mladými lékařkami a lékaři jednaly seriózně, férově a s respektem.

Mezi nabízené výhody a benefity patří mimo jiné převzetí nákladů na zvyšování a prohlubování kvalifikace, příspěvek na náklady spojené se stěhováním, pomoc při hledání bydlení, podnikové zabezpečení na stáří, pracovní poměr na dobu neurčitou a mnohé další!

7. Mezinárodní job days lékařství a zdraví ve dnech 27.-28.11.2015 nabízí účastníkům vhodnou platformu k získání orientace na pracovním trhu v Německu a Rakousku, naplánování kariéry, rozhovorům s odborníky a navázání kontaktů se zaměstnavateli. Tyto 7. Mezinárodní job days lékařství a zdraví jsou Vaší vstupní branou pro kariéru v zahraničí.
V rámci doprovodného programu je připravena velká tombola o věcné a peněžní výhry v celkové hodnotě 100 000 Kč.

Místo konání :
NH Hotel City
Mozartova 261/1
150 00 Praha
Metro B /stanice : Anděl

Otevírací doba :
Pátek 27.11.2015
10.00 – 17.00 hodin
Sobota 28.11.2015
10.00 – 16.00 hodin

Pořadatel:
Agentura RTK International
Kontakt :
e-mail: rtk@agentura-rtk.cz
e-mail: pr@agentura-rtk.cz
www.agentura-rtk.cz

Plakat_lekari

About admin 349 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*