WikiSkripta

Ve WikiSkriptech se objevily dvě zajímavé sekce pro druháky a třeťáky. Příznivci biochemie jistě velmi ocení kompletní skripta Štípek, S: Stručná biochemie uchování a exprese genetické informace, která nebyla v posledních letech k sehnání. A pokud jste zvrhle zlenivělí a nechce se vám před zkouškou z mikrobiologie běžet na ústav prohlížet plotny, máte možnost prohlédnout si zbrusu nový atlas mikrobiologických kultivací.

Stručná biochemie uchování a exprese genetické informace

Skripta profesora Štípka byla donedávna zoufale nedostupná. Nyní autor s nadšením uvolnil celý text do WikiSkript, takže si jej bez obav můžete přečíst online na internetu, nebo vytisknout v úhledné formě kapitol jako jednotlivé PDF soubory.

Kompletní obsah skript z biochemie včetně obrázků naleznete ve WikiSkriptech.

ŠTÍPEK, Stanislav. Stručná biochemie : Uchování a exprese genetické informace. 1. vydání. Praha : Medprint, 1998. 92 s. ISBN 80-902036-2-0.

Atlas mikrobiologických kultivací

Pokud se vám nechce před zkouškou běžet na mikrobiologický ústav prohlížet plotny, můžete se podívat na zbrusu novýatlas mikrobiologických kultivací. V úchvatné kvalitě jsou zde zachyceny ty nejmenší podrobnosti kolonií. Při pohledu na dokonalé fotografie se vám jistojistě zatají dech!

Fotografie jsou rozděleny podle jednotlivých skupin na G+ a G- koky, G+ a G- tyčinky, kvasinky a speciální testy.

Pokud sami máte nějaké pěkné obrázky, neváhejte je do WikiSkript nahrát. Tisícovky studentů vás bezpochyby zahrnou vřelým vděkem!

Snad vám tyto dvě novinky ulehčí studium. Přejeme vám mnoho trpělivosti při učení a mnoho štěstí u zkoušek!

WikiSkripta
info@wikiskripta.eu

About admin 349 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*