Studium 4. – 6. ročníku 1. LF UK v Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

Představ si, že by Ti někdo dal možnost studovat jeden ročník z 4. – 6. ročníku, jeho část, nebo jen některé předměty, na jiné univerzitě – konkrétně v Ústí nad Labem.

Je mi jasné, že nevěřícně kroutíš hlavou, ale v minulosti už tu takový projekt byl. A nyní se tu ona myšlenka objevuje znovu.

Takže, využil bys nabídky, studovat část 4.-6. ročníku na univerzitě v Ústí nad Labem?

About admin 349 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

3 Comments

  1. Stazovala jsem v nemocnici… moc se mi libilo.proc ne zkusit jako staz medika… nemocnice mensi, mediku méně, k hodně vecem se dostanou i prakticky

  2. Studovat v Usti? To je vazne ulet, nejnzr to je hnusne vyprazdnujici se mesto, kd ekvuli neprizpusobivym nikdo nechce bydlet, ale navic tamni nemocnice ma opravdu otresnou povedt a kvalitu a kdo opravdu nemusi radsi tam nejde. Zade nekdo shani otroky na praci zdarma.

    • Nechapu, jak souvisi povest nemocnice s kvalitou vyuky (a vlastne i s kvalitou poskytovani zdravotni pece). Ja osobne bych za dob svych studii radeji na nektere predmety dojizdel mimo Prahu pro vice praktickou vyuku (a to jsem z Prahy). Ale uznavam ze kousat se nudou na prednasce a pri „prakticke cast“ stat opreny u zdi na „renomovane klinice“ muze nekomu vyhovovat.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*