Podrobnosti k 4. mezinárodnímu job veletrhu Lékařství a zdraví v Praze

V Praze se představí nejlepší německé nemocnice

Kvalita německých nemocnic, které se představí na 4. Mezinárodním job veletrhu Lékařství a zdraví v Praze, je mimořádná. Job veletrhu se zúčastní většina špičkových zdravotnických zařízení z Německa, která na akci budou zastupovat přímo ředitelé nemocnic, vedoucí personálních oddělení a vrchní lékaři. Spolu s nimi do Prahy dorazí i čeští lékaři, kteří se mohou pochlubit úspěšnou kariéru v zastoupených německých nemocnicích a kteří návštěvníkům rádi poskytnout bližší informace o pracovních podmínkách v zahraničí. V Praze se letos představí celá řada nových špičkových zařízení. Mezi ně se řadí i společnost Median Kliniken, která patří k předním poskytovatelům zdravotnických služeb v Německu a zaměstnává více než 6 000 pracovníků. „Pokud byste v současnosti nebo blízké budoucnosti uvažovali o změně pracovního místa a chtěli se informovat o možnostech nastartování kariéry v Německu, nesmíte si tento mezinárodní job veletrh Lékařství a zdraví nechat ujít. Je nám velkým potěšením, že můžeme návštěvníkům tuto možnost nabídnout. V České republice je tato forma prezentace jedinečná,“ říká generální manažer job veletrhu Randolf T. Kunert.

Očekávatelné platy a výdělky v německých nemocnicích:
Roční plat čerstvých absolventů univerzit se v prvním roce zaměstnání pohybuje mezi cca 46.624,- až 57.763,- euro.

Výdělky lékařů s výkonem povolání 3-5 let činí cca 53.291,- až 70.000,- euro, u lékařů s 5-8letou praxí se pak pohybují v rozmezí 63.000,- až 85.000,- euro. Nemocnice kromě vysokých výdělků nabízí podporu při hledání bydlení, bezplatné kurzy dalšího vzdělávání a asistenci při stěhování dalších členů rodiny apod. Německé nemocnice mají velký zájem na tom, aby českým lékařům a lékařkám při nástupu do zaměstnání poskytly veškerou možnou podporu.

Návštěvníci, kteří si první veletržní den, tj. 9.11.2012, přivstanou, se mohou těšit na veletržní slosování o hodnotné ceny určené pouze jim.

První návštěvníci veletrhu, kteří dorazí mezi 10.00-12.30, mohou vyhrát finanční výhru ve výši 5 000,- Kč. Další exkluzivní cenou, která bude vylosována z řad prvních návštěvníků, je pobytový voucher na 3 dny / 2 noci včetně polopenze a vstupu do tropického zážitkového parku v jednom z největších německých hotelů a rekreačních středisek IFA Hotel & Ferienpark Schöneck v Sasku. Obě výše uvedené výhry budou vylosovány již v 13:00. Během odpoledních hodin pak budou probíhat další slosování o cestovní zájezdy a věcné ceny.

Návštěvníci se slosování o exkluzivní zájezdové kupony a hodnotné ceny mohou zúčastnit rovněž i druhý den veletrhu, v sobotu 10.11.2012.

Výdělky:
Německé výdělky lékařů a lékařek jsou velmi atraktivní. Čerství absolventi univerzit si v prvním roce vydělají cca 46.624,- až 57.763,- euro. Platy lékařů s 3-5letou praxí se pak pohybují v rozpětí 53.291,- až 70.000,- euro a u lékařů s 5-8letou praxí mezi 63.000,- až 85.000,- euro. Nemocnice dále poskytují další výhody uvedené výše v tomto emailu.

Místo konání:
NH Hotels ( dříve Mövenpick)
Mozartova 261
Praha 5- Smíchov
Stanice metro B ( Anděl)
Pátek 10.00 – 18.00 hod
Sobota 10.00 – 17.00 hod

Pro další informace můžete navštívit facebookové stránky JOB VELETRH LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ. Odkaz na facebookový profil naleznete i na internetových stránkách pořadatele akce www.agentura-rtk.cz.

About admin 349 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*