Největší náborová akce lékařů a zdravotnického personálu otevírá své dveře ve dnech 27.-28.11.2015

Německé a poprvé i rakouské TOP kliniky dorazí ve dnech 27.-28.11. do Prahy, aby se českým zaměstnancům ve zdravotnictví a pečovatelských službách, a to zejména zdravotním sestrám, představily jako atraktivní zaměstnavatel.

Tato akce se díky svému jedinečnému konceptu řadí mezi největší náborové akce lékařského a zdravotnického personálu v Evropě. Do Prahy dorazí téměř 200 vedoucích představitelů nemocnic, jako jsou jednatelé, ředitelé, vedoucí personálních oddělení, vrchní a vedoucí lékaři stejně jako čeští lékaři a lékařky, kteří v Německu již pracují, aby českým zájemcům o práci v zahraničí z řad odborných návštěvníků akce poskytli přímé odpovědi na vše, co je o kariéře v Německu a Rakousku zajímá. Žádné otázky nezůstanou bez odpovědi.

Pro české lékaře a zdravotní sestry je již rozvinut pomyslný červený koberec. Kromě toho, že německé a rakouské nemocnice nabízejí možnost vysokých výdělků, poskytují svým zaměstnancům i celou řadu jedinečných benefitů jako například reálné kariérní možnosti stát se odborným, vrchním či vedoucím lékařem, pro zdravotní sestry možnosti stát se hlavní sestrou, příznivé pracovní podmínky pro rodinný život, školky přímo v areálu nemocnice, podporu s hledáním bydlení, převzetí nákladů na stěhování až do výše 2 000 €, podnikové důchodové pojištění či úhradu dalšího vzdělávání.

Zdravotním sestrám pak kliniky nabízejí garanci volných víkendů (pro zaměstnance ve třísměnném provozu). Během roku je 26 víkendů pracovních a 26 zaručeně volných. Mezi další benefity patří příplatky za práci a služby o víkendech, státních svátcích a za přesčasy, výhodné nabídky atraktivního bydlení, roční prémie, příplatky nad rámec tarifu a uznávání dosavadního vzdělání.V rámci doprovodného programu akce se uskuteční velká tombola o cestovní vouchery a další peněžní a věcné výhry v celkové hodnotě 100 000 Kč.   

 

Místo konání :
NH Hotel City
Mozartova 261/1
150 00 Praha
Metro B /stanice : Anděl

Otevírací doba :
Pátek 27.11.2015
10.00 – 17.00 hodin
Sobota 28.11.2015
10.00 – 16.00 hodin

 
About admin 346 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*