Nabídka místa pro absolventy LF pro urgentní medicínu

Dobrý den,

moderní a nové oddělení urgentního příjmu ve velké fakultní nemocnici nabízí perspektivu zajímavé práce a vzdělávání pro absolventy lékařských fakult.

Jsme nadšený tým lékařů, urgentistů, anesteziologů, praktických lékařů, internistů, který má ve svém středu tři nové lékaře – absolventy a má zájem přijmout další. Pokud Vás láká perspektiva férového zacházení, kolegiálního přístupu a možnost intenzivního tréninku v klinických podmínkách oboru urgentní medicíny, koleček na klinikách ARO, interny, neurologie, kardiologie aj. ve velké nemocnici, jsme místem pro Vás.

Naši mladí lékaři mají pravidelné semináře, jsou zcela v souladu se studijním plánem uvolňováni na stáže a kolečka, vybízíme je ke studiu PhD (není podmínkou) a osobně se jim věnujeme. Jsou uvolňováni na kurzy ultrazvuku a na kongresy v rámci svého oboru.

Podmínkou je ochota k zařazení do oboru urgentní medicíny a příprava na atestaci v tomto oboru. V dlouhodobé perspektivě je urgentní medicína obor, který dává skvělé základy pro klinickou činnost v dalších specializacích, včetně praktického lékařství, práce na záchranné službě a v medicíně katastrof, v oboru intenzivní medicíny ale i jiných oborech.

Pozice bude vyhovovat kolegům s širším zájmem a záběrem, kteří jsou otevření mezioborové spolupráci a nevadí ji prostředí rušného klinického pracoviště, kde je důležitá schopnost rychlého rozhodování. Angličtina na dobré úrovni je výhodou, stejně jako předchozí zájem o klinickou práci v uvedených oborech.

Zájemci se mohou hlásit u MUDr. Jiřího Šoupala na mailové adrese jiri.soupal@fnmotol.cz.




About admin 349 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*