Mezinárodní Job Days lékařství a zdraví ve dnech 16.-17.3.2012 v Blavě

Renomovaná Agentura RTK International bude pořádat mezinárodní Job Days lékařství a zdraví kromě Prahy nově i v Bratislavě.
Poslední Job Days lékařství a zdraví v Praze zaznamenaly u návštěvníků z řad studentek a studentů lékařských fakult velký ohlas. Vzhledem k tomu, že se v Bratislavě představí celá řada nových špičkových nemocnic, chtěli bychom studenty lékařských fakult z Prahy, Brna a Plzně srdečně pozvat i na návštěvu bratislavských Job Days a zároveň jim poděkovat za dosavadní přízeň.
Na bratislavské Job Days lékařství a zdraví jsou srdečně zváni i studenti lékařských fakult z České republiky!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

1.
Prvním 50 studentkám/studentům lékařských fakult, kteří se jmenovitě přihlásí a dorazí na bratislavské Job Days lékařství a zdraví, proplatíme cestovní náklady až do výše 350,- Kč na osobu. Za tímto účelem stačí předložit vlakovou/autobusovou jízdenku s datem 15.-17.3.2012. Pokud přicestuje skupina studentů společně autem a tuto skutečnost oznámí, uplatní se jako náhrada vzniklých nákladů na osobu tatáž částka.
Z řad studentů a studentek, kteří do Bratislavy přijedou z České republiky a budou přihlášeni svým jménem, bude vylosován výherce pobytového poukazu do jednoho z nejkrásnějších prázdninových areálů Německa, střediska IFA Ferienpark Schöneck.
Přihlášky zasílejte na emailovou adresu PR@agentur-rtk.cz i s uvedením data příjezdu. Jména nebudou zveřejňována a bude s nimi zacházeno jako s důvěrnými údaji. Na bratislavských Job Days lékařství a zdraví se stačí prokázat studentským průkazem u informačního stánku Agentury RTK International.

2.
Prvních 50 jmenovitě přihlášených studentek a studentů srdečně zveme na Coffee Break během konání Job Days lékařství a zdraví.

3.
Prvních 50 jmenovitě přihlášených studentek a studentů lékařských fakult, kteří se zúčastní bratislavských Job Days lékařství a zdraví, obdrží jednorázovou finanční podporu / poukázku / obnos ve výši 300,- Kč na nákup odborné lékařské literatury. Částka bude poukázána bankovním převodem v období od 17.3.2012 ihned po předložení účtenky, která prokazuje, že se jedná o odbornou lékařskou literaturu. Tato nabídka platí pouze v kombinaci s osobní návštěvou Job Days lékařství a zdraví v Bratislavě.

4.
Studentům nabízíme možnost zúčastnit se speciální veletržní tomboly o hodnotné ceny. Po oba veletržní dny 16. a 17.3. bude z řad návštěvníků / studentů vylosován jeden výherce peněžité ceny ve výši 15 000,- Kč a další výherci hodnotných pobytových poukazů do rekreačního střediska IFA Ferienpark Schöneck.
Výherci těchto peněžitých cen budou vylosováni 16.3. v 15:00 hodin a 17.3. v 15:00 hodin. Tomboly se samozřejmě mohou zúčastnit i čeští studenti lékařských fakult.

Studentům a studentkám medicíny z České republiky bychom tímto způsobem chtěli pomoci k lepší orientaci na německém pracovním trhu. Kdo se osobně vydá na bratislavský veletrh, získá příležitost promluvit si s českými lékaři, kteří v Německu již pracují, a získat informace potřebné k nastartování vlastní kariéry či získání odborné praxe a absolvování kurzů dalšího vzdělávání u 20 špičkových německých nemocnic.

DATUM A MÍSTO KONÁNÍ:
16,-17.března 2012
Pátek: 10:00 až 18:00 hod.
Sobota: 10:00 až 17:00 hod.

Místo konání: Austria Trend Hotel Bratislava, Vysoká 2A, Staré město, BRATISLAVA

Organizátoři veletrhu se těší na Vaši návštěvu!

Kontakt: Agentura RTK interantional, pořadatel
Přihlášky a PR: Zlata Stašková, pr@agentura-rtk.cz , tel. 604 78 63 47

180-pic
About admin 350 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*