Mezinárodní job days lékařství a zdraví ve dnech 15.-16.11.2019 se již nezadržitelně blíží.

Group of smiling doctors. Bright blurred background.

Vážené studentky a vážení studenti lékařských fakult,

Tato akce se se díky svému jedinečnému konceptu řadí k největším náborovým platformám zdravotnického personálu v Evropě a je určena rovněž studentkám a studentům lékařských fakult všech ročníků. Pořadateli akce, renomované Agentuře RTK International, se opětovně podařilo dosáhnout rekordního počtu vystavovatelů, kdy se letos představí celkově 40 TOP nemocnic a zdravotnických zařízení ze 4 zemí. Konkrétně se jedná o Německo, Rakousko, Českou republiku a Slovensko. Celá řada nemocnic se v Praze představí vůbec poprvé.  

Přijďte se informovat na vše, co Vás o své budoucí profesní kariéře zajímá. Ptát se budete moci přímo členů vedení nemocnic, vrchních a vedoucích lékařů, personalistů, a v neposlední řadě rovněž českých lékařek a lékařů, kteří v Německu či Rakousku již pracují. Přímo na akci si můžete sjednat rozšiřování kvalifikace na stupeň odborného lékaře či absolvování praxí, stáží nebo studijních pobytů v rámci programu Erasmus, a to vše jak pro rok 2020, tak i vzdálenější budoucnost. Rozhovory probíhají bez předchozí registrace. Všichni zástupci vystavovatelů si na Vás rádi po oba dny udělají čas a ochotně zodpoví veškeré vaše dotazy, abyste si mohli naplánovat svou profesní dráhu na základě seriózních informací.  

Na akci se samozřejmě můžete přijít podívat v doprovodu své partnerky/svého partnera. V rámci doprovodného programu se uskuteční tombola o hodnotné věcné ceny a cestovní vouchery. Návštěvníci z řad studentek a studentů lékařských fakult, kteří dorazí v pátek či sobotu do 14:00 hodin, se navíc mohou zúčastnit speciální tomboly o další cestovní vouchery a finanční příspěvek na studium v hodnotě 2 000 Kč. Losování těchto cen proběhne po oba dny, 15. a 16.11.2019, vždy v 15:00 hodin. Výherci budou oznámeni okamžitě a jejich soutěžní lístky se pak zúčastní rovněž hlavní tomboly.    

Přijďte se podívat i Vy! Využijte tuto jedinečnou možnost a „záplavu“ informací!

Zastoupené nemocnice i my jako pořadatel se těšíme na Vaši návštěvu!

Hotel NH City Prague
Mozartova 261/1
150 00 Praha 5, Česká republika
Stanice metra: Anděl

Otevírací doba:

Pátek 15.11.2019
10.30 – 18.00 hodin
Sobota 16.11.2019
10.00 – 16.00 hodin
Vstup je zdarma!
About admin 350 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*