DEN MLADÝCH LÉKAŘŮ

Podle průběžných výsledků ankety skoro nikdo netuší, co je to DEN MLADÝCH LÉKAŘŮ.

Doporučuju navštívit i medikům, aby pochopili, jakej průser je v praxi čeká. Dosti poučené.

Akce se koná v sobotu 10. listopadu od 11:00 v síni Coriových (posluchárna II. chemie).

Více informací v článku

Vážení kolegové!
Srdečně Vás zdravím a chtěl bych Vás zároveň touto cestou pozvat na II. Den mladých lékařů, který se tento rok uskuteční v Praze 10. listopadu za přítomnosti ministra zdravotnictví Leoše Hegera, prezidenta České lékařské komory Milana Kubka a děkana hostující 1. lékařské fakulty UK Alexi Šeda

Po předprogramu pro studenty lékařských fakult se budeme v hlavním programu věnovat široké problematice specializačního vzdělávání, pracovním podmínkám mladých lékařů v ČR a pracovním příležitostem pro lékaře v zahraničí.

Vrcholem setkání bude 4.sněm našeho sdružení Mladí lékaři, kde kromě běžné agendy proběhne volba nového předsednictva a ostatních orgánů sdružení.

Plakát si můžete stáhnout zde.

Prosím, šiřte informaci o konání akce i mezi Vašimi kolegy, zvláště těmi mladšími.

Pokud uvažujete o tom, že byste chtěli být v centru dění a jakkoliv aktivně přispět k činnosti našeho sdružení, chtěl bych Vás tímto vyzvat, abyste se nebáli a využili prostor pro realizaci Vašich nápadů, názorů a myšlenek, který se Vám zde nabízí. Vedení našeho sdružení potřebuje nutně nové tváře, ochotné věnovat alespoň maličko času pro ostatní, jinak mu hrozí zánik spojený s rizikem návratu starých pořádků.

Pokud nemůžete podpořit činnost sdružení tím nejcennějším, tedy Vaším časem, můžete pomoci tím, že budete ve svém okolí rozšiřovat povědomí o naší činnosti a nebo můžete přispět finančně na náš transparentní účet (odkaz zde).

Těšíme se na setkání s Vámi!

S pozdravem

za předsednictvo sdružení Mladí lékaři, o.s.

Jiří Šedo
předseda

Mladí lékaři, o.s.
www.mladilekari.com
e-mail: mladi.lekari@seznam.cz

208-pic
About admin 349 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*