8. Mezinárodní job days lékařství a zdraví v Praze ve dnech 21.-22.10.2016

Plakat 2016_cz

 

Nová fakta, která nadchnou a hovoří sama za sebe! Velký highlight roku 2016!

Vážené studentky a vážení studenti lékařských fakult,

nenechte si ujít největší náborovou akci svého druhu v oblasti zdravotnictví v Evropě, 8. Mezinárodní job days lékařství a zdraví, které se uskuteční v Praze ve dnech 21.-22.10.2016 a na které srdečně zveme studenty všech ročníků lékařských fakult.

Ať už plánujete kariéru v Německu či Rakousku nebo se jenom chcete informovat a sjednat si první návštěvu nemocnice či celoroční praxi, přijďte se informovat na vše, co Vás o práci v zahraničí zajímá. Ptát se můžete přímo 160 vedoucích pracovníků zastoupených nemocnic, jako jsou ředitelé, vrchní a hlavní lékaři, personalisté a čeští lékaři, kteří v Německu a Rakousku již pracují.

Můžete se těšit na obrovské množství seriózních informací a velký výběr kariérních možností. Vstup na akci je zdarma a bez registrace, přijďte se jednoduše informovat přímo ke stánkům zastoupených nemocnic. Žádné otázky nezůstanou bez odpovědi!

  • premiérová účast top nemocnic z celého Rakouska
  • univerzitní nemocnice, zemské nemocnice, kliniky akutní péče
  • opětovná účast těch největších zdravotnických skupin z Německa, působících ve více než 320 lokalitách v celé zemi
  • celá řada subjektů se představí vůbec poprvé
  • poprvé více než 500 volných míst napříč všemi odbornostmi
  • v rámci doprovodného programu největší tombola za celou historii job days s dvojitou možností výhry pro studenty lékařských fakult. Výherci se mohou těšit na pobytové vouchery do největšího hotelového a rekreačního střediska v Sasku www.ifa-ferienpark.de s atrakcemi jako bike areál, lezecké centrum, tropické koupaliště, a dále na pobytové vouchery do zámeckého hotelu Orb v Pasově, odbornou lékařskou literaturu, peněžní výhru na nákup lékařské literatury, elektronickou čtečku a mnoho dalších věcných cen!
  • základní mzda ihned po studiu činí přibližně 51.000 EUR hrubého a po 5 letech se zvyšuje na cca 64.200 EUR hrubého. V případě dodatečných služeb si však absolventi fakult mohou vydělat již v prvním roce okolo 60.000 EUR hrubého. Výše odměn je závislá na konkrétní odbornosti.
  • služby jsou hrazeny samostatně. Dále Vám naprostá většina potenciálních budoucích zaměstnavatelů nabízí asistenci s hledáním ubytování, strukturovaný program dalšího vzdělávání na stupeň odborného lékaře, úhradu nákladů za kurzy dalšího vzdělávání a prohlubování kvalifikace a v případě zájmu možnost udělat si doktorát a mnohé další.

Bližší informace naleznete rovněž na našem facebooku JOB DAYS LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ.

Pořadatel: 
Agentura RTK International
www.agentura-rtk.cz

Místo konání:
Hotel NH Prague City
Mozartova 261/1 150 00 Praha
Stanice metra: Anděl

Otevírací doba: 
Pátek 21.10.2016
10.00 – 18.00 hodin
Sobota 22.10.2016
10.00 – 16.00 hodin

Vstup zdarma

About admin 349 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*