6. Mezinárodní job days lékařství a zdraví v Bratislavě

Vážené lékařky a vážení lékaři, vážené absolventky a vážení absolventi lékařských fakult,

ve dnech 10.-11.3.2017 se v bratislavském hotelu Austria Trend Bratislava uskuteční 6. Mezinárodní job days lékařství a zdraví, jeden z největších highlightů v oblasti náborových akcí zdravotnického personálu. Pořadatelem těchto job days, které se Slovensku i díky svému jedinečnému konceptu uskuteční již pošesté, je renomovaná Agentura RTK International.

Letošní ročník se může pochlubit rekordní účastí zastoupených nemocnic. Do Bratislavy dorazí 19 špičkových zdravotnických zařízení a klinik z Německa a Rakouska. Další premiérou je rovněž účast dvou velkých zdravotnických zařízení z České republiky, která se budou prezentovat odborným návštěvníkům akce jako atraktivní zaměstnavatel.

Na vše, co Vás o kariéře v zahraničí zajímá, se budete moci ptát celkem 80 předních manažerů nemocnic, členů vedení, profesorů, primářů, vrchních lékařů, personálních vedoucích, a stejně tak i slovenských lékařek a lékařů, kteří v Německu a Rakousku již pracují. Zastoupené nemocnice zájemcům o práci rozvinou příslovečný „červený koberec“, kdy kromě vysokých platů nabízí i další benefity jako např. finanční příspěvek na stěhování, firemní penzijní připojištění, dětské školky přímo v areálu nemocnice, převzetí nákladů na další vzdělávání a mnohé další.

Čerství absolventi lékařských fakult mohou ihned po nástupu do práce počítat s hrubým ročním platem cca 52 000 €, který se však se službami může zvýšit až na 60 000 €. Zastoupené nemocnice nabízí celkem 250 volných pracovních míst napříč všemi odbornostmi. Zájem je jak o absolventy a lékaře bez atestace, tak i lékaře s atestací, vrchní lékaře a primáře.

Během akce se rovněž uskuteční bohatý doprovodný program. Výherci v letošní tombole se mohou těšit na pobytové vouchery pro 2 osoby do jednoho z největších hotelových a rekreačních středisek v Německu stejně jako na hodnotou odbornou literaturu. Návštěvníci 6. Mezinárodních job days lékařství a zdraví ve dnech 10.-11.3.2017 mohou samozřejmě dorazit i v doprovodu své manželky/manžela či partnera a dětí. Pro rozhovory u stánků nemocnic není zapotřebí žádná registrace předem. Jste srdečně zváni!

Místo:
Austria Trend Hotel
Vysoká 2A | StaréMesto,
Bratislava 811 06

Otevírací doba:
Pátek 10.03.2017
10.30- 17.00 hodin

Sobota 11.03.2017
10.30 – 16.00 hodin

Pořadatel:
Agentura RTK International Praha
Info: rtk@agentura-rtk.cz
About admin 350 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*