5. Mezinárodní JOB DAYS lékařství a zdraví ve dnech 11.-12.3.2016 v Bratislavě !

Highlight v oblasti lékařství a zdravotnictví v Bratislavě !

5. Mezinárodní JOB DAYS lékařství a zdraví ve dnech 11.-12.3.2016 v Bratislavě ! 

Vážené lékařky a lékaři, vážení studenti lékařských fakult, vážení zaměstnanci ve zdravotnictví,

rádi bychom Vás tímto srdečně pozvali na největší událost v oblasti náboru zdravotnického personálu na Slovensku v roce 2016. Ve dnech 11.-12.3.2016 se pod vedením renomované Agentury RTK International uskuteční v bratislavském hotelu Austria Trend Hotel 5. Mezinárodní JOB DAYS lékařství a zdraví. Na této akci se představí celkem 17 velkých německých a rakouských nemocnic, které hledají nové lékařky a lékaře stejně jako zdravotnický personál. Návštěvníci akce si budou moci vybírat z více než 250 volných pracovních pozic napříč všemi specializacemi. Zastoupené kliniky a zdravotnická zařízení působí v celé řadě německých a rakouských lokalit. O práci se tak můžete ucházet ve všech regionech těchto zemí. Tato jedinečná možnost v Bratislavě ještě nebyla.

Na JOB DAYS se dozvíte vše, co Vás o kariéře v Německu či Rakousku zajímá. Ptát se můžete přímo ředitelů nemocnic a hlavních lékařů stejně jako slovenských lékařek a lékařů, kteří v zahraničí již pracují. Ti všichni Vám budou k dispozici přímo u výstavních stánků a rádi zodpoví veškeré Vaše dotazy. Letošní JOB DAYS lékařství a zdraví si nesmíte nechat ujít! Pro návštěvníky je rovněž připravena velká tombola, ve které můžete vyhrát hodnotné pobytové vouchery do jednoho z největších hotelových a rekreačních středisek v Německu.

Informace pro studenty lékařských fakult: Zváni jsou studenti a studentky všech ročníků stejně jako čerství absolventi! Přijďte se informovat o svých kariérních možnostech, ať již uvažujete o práci v zahraničí v roce 2016 nebo až k pozdějšímu okamžiku. Na JOB DAYS si lze domluvit i návštěvu vybrané nemocnice stejně jako stáž či praxi! Všechno je možné!

Německé a rakouské nemocnice nabízí svým zaměstnancům celou řadu výhod jako jsou např. podnikové penzijní připojištění, pomoc při hledání bydlení, asistence při komunikaci s úřady, převzetí nákladů na stěhování a mnohé další.

Místo konání:
Austria Trend Hotel Bratislava
Vysoká 2
Staré Mesto
Bratislava

Otevírací doba:
Pátek 11.3.2016
10.00 – 18.00 hodin
Sobota 12.3.2016
10.00  – 16.00 hodin

Vstup zdarma, bez registrace.

Pořadatel:
Agentura RTK International
www.agentura-rtk.cz
Info email: rtk@agentura-rtk.cz

Plakat_Bratislava
About admin 350 Článků
Administrátor LF1.CZ Kontakt: lf1cz@seznam.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*