Vinohradská Trojka 2017

Kolegové z 3. LF pořádají druhý ročník charitativního běhu Vinohradská Trojka konajícího se pod záštitou studentského spolku 3. lékařské fakulty TRIMED, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a Státního zdravotního ústavu.

Závod se uskuteční ve čtvrtek 18.5.2017, přičemž samotný start je naplánován na 17:30 a trasa o délce 3 km povede areálem FNKV a SZÚ. Výtěžek z celé akce poputuje na Projekt ITIBO – zdravotnické zařízení v Keni provozované humanitární organizací ADRA ČR.

Primárním cílem akce je nabídnout studentům a lékařům či dalším zaměstnancům SZÚ a FNKV možnost seznámit se v neformálním prostředí, společně si zasportovat a strávit odpoledne podporou dobré věci. Letošní ročník je otevřen také široké veřejnosti, takže jsou v případě zájmu srdečně zváni i Vaši rodinní příslušníci či přátelé.

Doprovodný program konající se na parkovišti před 3. lékařskou fakultou nabídne občerstvení formou grilování a hudební doprovod.

Registrace je zcela zdarma a vstupné v den běhu bude dobrovolné.

POZOR! Pro účast v závodě se musíte registrovat do neděle 14.5.2017 do 22:00 na tomto odkaze.

Více informací naleznete na Facebookové události.

Případně neváhejte psát na mail.

About favan 5 Článků
Student medicíny, příležitostný fotograf, bývalý tenista a životní pseudo-filozof se slabostí pro moderní technologie, IT, TED, vědu a film.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*