Práce pro lékaře v Německu (Bavorsko)

Pro našeho TOP klienta, renomovanou skupinu klinik v Bavorsku, hledáme lékaře s dobrou znalostí německého jazyka pro obory:
• Ortopedie, Traumatologie
• Sportovní medicína
• Neurologie
• Psychoterapie a Psychosomatika
• Vnitřní lékařství a Kardiologie
Náš klient patří mezi největší skupiny rehabilitačních klinik v Německu a má vedoucí postavení na bavorském trhu. Skupina má velmi vysoký podíl soukromých pacientů, neustále roste a modernizuje své kliniky.

Hlavní náplň práce:

  • lékařská péče o hospitalizované a ambulantní pacienty
  • organizace specifických lékařských pracovních postupů
  • vykonávaní diagnostických a léčebných opatření
  • možnost péče o sportovce

Požadavky:

  • ukončená lékařská fakulta (titul MUDr.)
  • pokročilá znalost německého jazyka (certifikát B2)
  • zájem o vědecké a klinické otázky, ochota dále se vzdělávat
  • profesionální přístup, týmový duch, zodpovědnost a výkon

Nabízíme:
• rozmanitou práci v příjemném prostředí s vysoce kvalifikovanými a zkušenými specialisty
• možnost dalšího vzdělávání, přístup k nejnovějším technologiím
• atraktivní finanční ohodnocení
• oblíbené turistické prostředí německých Alp

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme další informace a pomůžeme získat zajímavé místo bez toho, abyste museli vynakládat své prostředky.

Kontaktní osoba:
Zuzana Remišová
CZ (Praha): 00420 774 524 879
SK (Žilina): 00421 944 532 526
e-mail: remisova@medboerse.de

Medbörse GmbH & Co. KG
Research & Recruiting Services
Europasstrasse 3 – D – 35394 Gießen
www.medboerse.de, www.medboerse.cz

About Zuzana Remišová 14 Článků
Zuzana Remišová CZ (Praha): 00420 774 524 879 SK (Žilina): 00421 944 532 526 e-mail: remisova@medboerse.de Medbörse GmbH & Co. KG Research & Recruiting Services Europasstrasse 3 - D - 35394 Gießen www.medboerse.de, www.medboerse.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.