(Ne)Hvězdná pařba live vol. 5

Vážení kolegové! Rádi bychom vás pozvali na (ne)hvězdnou pařbu live vol. 5! V klubu Rock Café 4. března 2013 od 18.30, vstupné 100 Kč!

Jubilejní pátý ročník tradičního koncertu medických kapel. Tentokrát 100% kapel se členy z 1.LF UK. Což ovšem neznamená, že ostatní nejsou vítáni!

Skalená treska, Exots, Umami, Apotkalipsa, Frozen time, Yellow frock!

Jubilejní pátý ročník tradičního koncertu medických kapel. Tentokrát 100% kapel se členy z 1.LF UK. Což ovšem neznamená, že ostatní nejsou vítáni!

[B]Klub: Rock Café, Národní 20, Praha 1
Start: 4.3.2013 od 18:30
Vstup: 100 Kč (v předprodeji i na místě)[/B]

FB EVENT ZDE: http://www.facebook.com/events/102256219944736/

Line-up:

SKALENÁ TRESKA (pop-ska)
Známá pražská ska-popově laděná kapela má za sebou více než 8 let aktivního hraní po všech koutech České republiky a je tradičním účastníkem (Ne)Hvězdných pařeb. Singl Not a Crime v roce 2008 vyhrál cenu poroty v soutěži Naděje rádia Beat. Frontman Matěj je příkladem toho, jaké následky na těle i na duši zanechá 6 let pilného studia na 1. lékařské fakultě. V Rock Café vystoupí kapela po dlouhé pauze, o to však s větší vervou a nadhledem.
http://bandzone.cz/skalenatreska

EXOTS (pop-rock)
Mladá, avšak zkušená, pop-rocková banda odehrála již více než sto koncertů s prestižními kapelami jako Mandrage, Rybičky 48 nebo Jaksi Taksi. Loňský rok kapela vydala debutové CD „Originální už tady byli“ s jasným cílem: získat přízeň a srdce co nejvíce fanynek na co největším území.
http://bandzone.cz/exots

APOTKALIPSA (rock/funky)
Členové Apotkalipsy Kuba a Aleš, kteří stáli u zrodu myšlenky (Ne)Hvězdné pařby, jsou v současné době již váženými lékaři. To ovšem nic nemění na jejich energii. Originální CD „Larva“ slavilo úspěch nejen u zdravotnických profesionálů. Apotkalipsa zaručuje pořádnou funky-rockovou párty!
http://bandzone.cz/apotkalipsa

UMAMI (funky/punk)
Především na frontmanovi této punkově poetické formace Honzovi je zřejmé, že jeho hudební tvorbu výrazně ovlivnila lékařská fakulta a aktivity spojené se životem medika. O tom jasně hovoří stručné bio kapely: „Sešli sme se v hospodě.“ Originální funky-punk zaručuje nezapomenutelný zážitek!
http://bandzone.cz/umami

FROZEN TIME (rock-nu-metal)
Poprvé se rock-nu-metalová parta Frozen Time představila publiku v červnu roku 2008. I na druhém vystoupení na (Ne)Hvězdné pařbě nebude chybět bubenice Anička, která je důkazem, že i paní doktorky mají pořádný drajv!
http://bandzone.cz/frozentime

YELLOW FROCK (rock)
Nováčci letošního ročníku v čele s ostříleným medikem Martinem. Nechte se překvapit!

Těšte se na párty,
LeMat Productions

224-pic
Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*