Nabídka práce pro studenty

Vážení přátelé, naskytla se nám možnost nabídnout vám volná pracovní místa v oboru s lékařskou tématikou. Jedná se oautorské psaní článků s medicínskou tematikou a místo projektového manažera pro vedení projektů MeDitorial. Další informace uvnitř tohoto článku nebo na adrese http://www.lf1.cuni.cz/nabidka-prace-pro-studenty

Vážení přátelé, naskytla se nám možnost nabídnout vám volná pracovní místa v oboru s lékařskou tématikou. Jedná se oautorské psaní článků s medicínskou tematikou s honorářem 200 – 400 Kč za normo stránku. Základními podmínkami jsou minimálně probíhající vzdělání v lékařských oborech a excelentní projev v českém jazyce. Všechny podmínky i kontaktní adresy jsou uvedeny na linku níže:

http://www.meditorial.cz/autor-lekar

Dále jsme velmi potěšeni, že vám můžeme nabídnout místo projektového manažera pro vedení projektů MeDitorial. Základní požadavky jsou opět minimálně probíhající medicínské vzdělání, předchozí zkušenosti z oblasti a znalost anglického jazyka. Více informací a kontaktní email jsou uvedeny na linku níže:

http://www.meditorial.cz/project-manager

Pro další informace kontaktujte prosím volna.mista@meditorial.cz.
Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*